درباره ما

شرکت سامانه های نوین آزمایشگاهی و پزشکی سوگند با بهره گیری از متخصصین و مهندسین از سال 1395 اقدام به تحقیق و توسعه و همچنین تولید در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی کرد. این شرکت در سال 1396 موفق به اخذ عنوان دانش بنیان برای اولین محصول خود با نام گلاوباکس بی هوازی گردید. علاوه بر این، شرکت محصولات دیگری در حوزه میکروبیولوژی تولید و به بازار عرضه نموده است. همچنین این شرکت توانسته با استفاده از نیروهای متخصص خود در زمینه های پژوهشی مختلفی با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی معتبر از قبیل پژوهشگاه مهندسی ژنتیک ایران، پژوهشگاه ورزش، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همچنین با شرکت های خصوصی دیگر فعال در این حوزه همکاری نماید.

ماموریت ما

این شرکت به منظور خدمت به نظام سلامت و ارتقا کیفیت تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی در نظر دارد با ارائه خلاقیت در ساخت، تامین و آماده سازی تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و آموزشی گامی موثر در پیشرفت و اعتلای کیفیت زندگی مردم این مرز و بوم داشته باشد. کیفیت، نوآوری، خلاقیت و دانش ارزش هایی است که اعضای این شرکت بر آن تکیه نموده تا با ایجاد چرخه ای پایدار از نیروی انسانی آموزش دیده، تولید دانش و خلق ویژگی های نوآورانه به تولید محصولات پیشرفته در حوزه های زیست فناوری بپردازند. اعتقاد ما بر این ارزش ها همراه با پشتکار و تلاش، یاری رسان ما در کسب رضایت مشتری و نیل به جایگاهی جهانی و والاست.

چشم انداز ما

دست یابی به جایگاه مطلوب در کشور در زمینه ساخت و تامین تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، بیو مواد، مهندسی زیستی با نگاهی به بازارهای جهانی.

اهداف ما

این شرکت با توجه به توانای هایی افراد خود در حوزه سلامت فعالیت می کند. علاوه بر اهداف محصول محور، این شرکت همواره در تلاش است تا محصولات و خدمات خود را بر پایه مشتری مداری ارائه نماید. شرکت همواره در تمام فعالیت های خود جلب رضایت مشتری را از اهداف اصلی خود می داند، که این مهم با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش مطلوب حاصل می گردد. همچنین این شرکت با درک مسائل و مشکلات زیست محیطی همواره در تلاش است که در فرآیند تولید محصولات، کمترین آسیب را به محیط زیست وارد نماید که این هدف با رعایت اصول و استانداردهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست در کارگاه های تولیدی، محصولات و خدمات ارائه شده توسط این شرکت به دست خواهد آمد.